fbpx

Jesteś teraz w części dla pacjenta

logo nowe

Jesteś teraz w części dla pacjenta

Dla pacjenta

Indywidualnie projektowane Aparaty IPA

Aparaty ortodontyczne IPA (Invisible Personalized Aligners) to nowoczesne aparaty ortodontyczne, które są wykonane na podstawie modelu digitalnego (3D) i planu leczenia przygotowanego przez lekarza. Dzięki technologii 3D, lekarz ma możliwość indywidualnego doboru zamków oraz planowania ich precyzyjnej pozycji na zębach, pracując przed ekranem komputera.

Odkryj nowoczesne aparaty ortodontyczne IPA

Aparat ortodontyczny wykonuje się na podstawie modelu digitalnego (3D) i planu leczenia lekarza. Lekarz ma możliwość indywidualnego doboru zamków i zaplanowaniu ich pozycji na zębie pracując przed ekranem komputera. Do przyklejania aparatu służą drukowane na drukarkach 3D bardzo precyzyjnie wykonane specjalne indywidualne transfery dla każdego pacjenta, co zapewnia maksymalną dokładność procedury w ustach pacjenta. Masz szeroki wybór zamków w technice IPA (np. samoligaturujące, estetyczne lub metalowe).
Lekarze uczestniczący w badaniach dotyczących efektów i pracy z technikami 3D wskazali, że indywidualne leczenie ortodontyczne skraca czas leczenia (44,6%), czas spędzony na fotelu ulega skróceniu (36,2%) i następuje poprawa precyzji działań klinicznych (37,7%).

Lekarz przesyła Pacjentowi cyfrowy model zębów przed leczeniem, który można otworzyć w bezpłatnej przeglądarce DDP-Ortho Lite.

DDP-Ortho Lite

Przeglądaj cyfrowy model swoich zębów

Strona dla profesjonalistów medycznych

Strona polorto.com.pl w części "dla profesjonalisty" przeznaczona jest dla profesjonalistów medycznych lub osób związanych z branżą stomatologiczną.

Klikając „Tak, potwierdzam” oświadczasz, że jesteś taką osobą.

 

Jeśli nie jesteś profesjonalistą medycznym wybierz "przekieruj do strony dla pacjenta" by zobaczyć stroną dla pacjentów.

Scroll to Top