fbpx
logo nowe

Znajdź produkt

Znajdź produkt

Ładowanie Wydarzenia

Cyfrowy Ortodonta – Część 2 – Hands-on. Goal oriented treatment.

TERMIN: 11 stycznia 2025

 

Szkolenie dla korzystających w stopniu podstawowym z oprogramowania DDP-Ortho oraz dla absolwentów szkolenia „CYFROWY ORTODONTA Część 1. Wprowadzenie KROK po KROKU”.

Wymagane umiejętności: pozycjonowanie zamków w DDP-Ortho, dobór łuków.


Zakup skanera nie powoduje wprowadzenia cyfryzacji do gabinetu. Cyfryzacja to nie przechowywanie wycisków na komputerze. Pełną cyfryzacją nie są też komercyjne alignery. Skaner daje o wiele większe możliwości – czego dowiecie się na drugiej części szkolenia poświęconego cyfrowej ortodoncji.

Szkolenie typu Hands-on (na własnych komputerach)

Na swoich komputerach wraz z wykładowcą zaplanujesz kompletne leczenie ortodontyczne minimum 3 pacjentów: klasy I, II i III (VTO – wizualizacja celów leczenia).

Klasę II i III wspólnie z wykładowcą (przypadki wykładowcy), natomiast klasę I na własnym pacjencie (kontakt Polorto jak przygotować pliki). 

Sam zaplanujesz leczenie swojego pacjenta pod nadzorem wykwalifikowanej kadry

(na każdym etapie otrzymasz pomoc jeśli będziesz jej potrzebować, a wykładowca sprawdzi i skonsultuje z Tobą wynik).

Dzięki temu w najbliższych dniach wykorzystasz ten plan leczenia w swoim gabinecie. 


Nauczysz się wirtualnego artykulatora, Smile Design na zdjęciu fotograficznym pacjenta oraz projektować finishing alignerami. 

Samodzielnie wykonasz KOMPLETNY PROJEKT LECZENIA swojego pacjenta i podzielisz go na LOGICZNE ETAPY.

Pokażemy jak przedstawiać plan leczenia pacjentowi. 

Po zapisaniu się na szkolenie, skontaktuj się z Polorto, celem uzyskania asysty w przygotowaniu przypadku na kurs. http://polorto.com.pl/kontakt

 

Profil prelegenta

dr Kamil Stefański

Zobacz CV prelegenta


INFORMACJE ORGANIZACYJNE

ZAPISY NA SZKOLENIA

Uczestnicy mogą zgłaszać zapisy na szkolenia za pośrednictwem Formularza Rejestracji dostępnego pod linkiem lub wysyłając e-mail na adres: szkolenia@silesiaorthodontics.pl. W przypadku zgłoszeń mailowych, prosimy o podanie imienia i nazwiska kursanta oraz danych niezbędnych do wystawienia faktury.

REZERWACJA I PŁATNOŚCI

Aby zarezerwować miejsce na szkoleniu, po rejestracji prosimy o dokonywanie wpłat w kwocie 3000 zł na konto firmy Dental Advanced (wpisana do rejestru podmiotów prowadzących kształcenie podyplomowe lekarzy i lekarzy dentystów, prowadzonego przez Okręgową Izbę Lekarską w Katowicach pod numerem 55-000149-002-0001)

ING Bank Śląski, numer konta: 37 1050 1214 1000 0092 1961 1598

Strona dla profesjonalistów medycznych

Strona polorto.com.pl w części "dla profesjonalisty" przeznaczona jest dla profesjonalistów medycznych lub osób związanych z branżą stomatologiczną.

Klikając „Tak, potwierdzam” oświadczasz, że jesteś taką osobą.

 

Jeśli nie jesteś profesjonalistą medycznym wybierz "przekieruj do strony dla pacjenta" by zobaczyć stroną dla pacjentów.

Scroll to Top