Informacje wstępne

Szanowni Państwo,

Miło nam jest poinformować, że w rozpoczynającym się Nowym Roku 2020 otwieramy nowy sezon szkoleń organizowanych przez naszą firmę.

W trosce o jak najlepszą dostępność oferty kursów oraz o to, aby te informacje docierały do Państwa możliwie jak najwcześniej, informujemy, że aktualności o nadchodzących szkoleniach będziemy wysyłać drogą elektroniczną oraz udostępniać na naszej stronie internetowej. W celu otrzymywania bieżących informacji z naszej firmy prosimy o wypełnienie formularza.

Mamy nadzieję, że jak co roku, wykładowcy oraz tematyka szkoleń spełnią Państwa oczekiwania a także pomogą w poszerzaniu i usystematyzowaniu posiadanej wiedzy.

Chcielibyśmy także przypomnieć, że organizowane przez nas kursy są formalnie i jednoznacznie uznawane jako kursy doskonalące w zawodzie lekarza stomatologa.

Uczestnicy naszych kursów otrzymują punkty edukacyjne przyznawane zgodnie z przepisami stosownych Ustaw oraz rozporządzeniem Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej. Informacja o punktacji jest opublikowana na naszej stronie internetowej przy opisie każdego z kursów. Szczegółowe informacje mogą Państwo także uzyskać telefonicznie: 34 366 51 11  lub poprzez e-mail: ortodoncja@polorto.com.pl.

Zwracamy uwagę, że opis każdego kursu zawiera informację o poziomie przekazywanych na kursie informacji. Wprowadziliśmy następujące kategorie dedykowanego poziomu słuchaczy:

 

dla początkujących (P),
dla doświadczonych (D),
dla średniozaawansowanych (S),
dla zaawansowanych (Z),
dla wszystkich (W),
dla wyspecjalizowanych (C).
Kursy przeznaczone są dla lekarzy zainteresowanych ortodoncją i specjalistów ortodoncji.Zobacz też
Wybierz interesujący temat
ORTONET Systems

Program do zarządzania gabinetami

DDP-Ortho

Bezpłatne oprogramowania

DDS-Pro

Program dla implantologów i Chirurgów szczękowych

DTS

Oprogramowanie dla techników, punktów usługowych drukowania 3D i klinicystów.

Polorto
test