O nas

POLORTO rozpoczęło swoją działalność z myślą o stomatologach specjalizujących się w zakresie ortodoncji. Nadrzędnym celem działalności firmy jest zapewnienie ortodontom najwyższej jakości materiałów oraz dostępu do najnowszych osiągnięć technologicznych. W wyniku ciągłego rozwoju branży firma stale rozszerza swoją ofertę zachowując przy tym najwyższy poziom obsługi Klientów. Nasze działania przekładają się bezpośrednio na komfort pracy lekarzy oraz zadowolenie pacjentów.

Oferujemy kompletne, proste do wdrożenia w codziennej praktyce lekarskiej rozwiązania, w oparciu o które można tworzyć kompleksowe plany leczenia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości produkty wielu firm.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale rozpoznajemy wymagania naszych Klientów.
We współpracy z naszymi partnerami na bieżąco prowadzimy analizę potrzeb gabinetów stomatologicznych aby nasza oferta była zgodna z ich oczekiwaniami. Rozumiemy, że w codziennej pracy naszych Klientów czas ma kluczowe znaczenie. Dlatego też przykładamy dużą wagę do systemu dystrybucji, aby zamówione produkty trafiały do rąk odbiorców na czas. Jednocześnie, zapewniamy wsparcie Biura Obsługi Klienta. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy także kursy i szkolenia.

Dzięki możliwemu indywidualnemu podejściu, oferowane przez nas rozwiązania wspierają rozwój praktyk ortodontycznych poprzez lepsze wykorzystanie dostępnych zasobów i organizację funkcjonowania gabinetu. Oferowane przez nas produkty cieszą się dużym uznaniem wśród pacjentów, którzy doceniają komfort i wygodę.Zobacz też
Wybierz interesujący temat
ORTONET Systems

Program do zarządzania gabinetami

DDP-Ortho

Bezpłatne oprogramowania

DDS-Pro

Program dla implantologów i Chirurgów szczękowych

DTS

Oprogramowanie dla techników, punktów usługowych drukowania 3D i klinicystów.

Polorto
test